Zobacz więcej Czapki

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Sprzęt ochrony osobistej

Strzałka w prawo

Czapki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Czapka z daszkiem NEO Camo

Czapka z daszkiem NEO Camo

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Czapka z daszkiem NEO Camo to robocze nakrycie głowy w uniwersalnym rozmiarze. Dzięki regulowanemu obwodowi łatwiej dopasujesz produkt, tak by jego noszenie było komfortowe. Sztywny daszek chroni twarz przed promieniami słonecznymi. Czapka ma unikalny wzór kamuflażu. Produkt został zaprojektowany i wykonany w Polsce. Wybierając go, wspierasz krajową przedsiębiorczość.

   Cechy i zalety

    Czapka z daszkiem NEO Camo to nakrycie głowy, które chroni przed powierzchownymi uszkodzeniami i słońcem. Produkt ma uniwersalny rozmiar. Regulowany obwód pozwoli Ci dopasować czapkę do rozmiarów Twojej głowy. Dzięki temu komfort jej noszenia będzie o wiele większy. Daszek osłania oczy i zabezpiecza przed oślepiającymi promieniami słońca. Dzięki niemu czapka zachowuje niezmienny wygląd przez długi czas. Produkt powstał z mieszkanki włókien bawełny z poliestrowymi. Wzór moro podnosi estetykę czapki i pozwala na skuteczny kamuflaż wśród zarośli. Takie właściwości docenią szczególnie leśnicy, wojskowi, myśliwi i rybacy. Czapka z daszkiem NEO Camo powstała w Polsce – wybierając ją, wspierasz rodzimy przemysł. Produkt z serii Camo jest zgodny z normą EN ISO 13688:2013 dotyczącą odzieży ochronnej.

    • Uniwersalny rozmiar
    • Sztywny daszek
    • Unikalny wzór kamuflażu

    Specyfikacja techniczna

    NormaEN ISO 13688:2013
    Oznaczenie CEOznaczenie CE
    SeriaCamo
    Typ rozmiaruUniwersalny
    Skład procentowy materiału60% bawełna, 40% poliester
    KolorCamo
    MateriałBawełna i poliester (PES)
    Kod produktu5907558442489