Zobacz więcej Pozostałe kosmetyki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Czernidło K2 Bono 250 ml

Czernidło K2 Bono 250 ml

11,98
/ szt.
47,92
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Czernidło K2 Bono 250 ml to praktyczny preparat, który służy do opon, uszczelek oraz elementów z tworzyw sztucznych. Regeneruje czarne powierzchnie z gumy, nadając naturalny odcień. Produkt tworzy również powłokę ochronną, która zabezpiecza przed solą czy wilgocią. Pozostawia także delikatny połysk. Preparat jest bardzo prosty w aplikacji.

   Cechy i zalety

    Czernidło K2 Bono 250 ml ma szerokie zastosowanie w warsztacie mechanicznym, garażu czy też każdym gospodarstwie domowym. Służy do regeneracji i naprawy eksploatowanych powierzchni. Sprawdzi się do opon, uszczelek gumowych oraz przedmiotów z tworzyw sztucznych. Nie tylko konserwuje materiał, ale także nadaje mu delikatnego połysku. Dzięki temu Twoje opony będą nabłyszczone i odzyskają dawny wygląd. Czernidło K2 Bono maskuje drobne niedoskonałości, w tym rysy i zadrapania. Przywraca także intensywny czarny odcień. Preparat charakteryzuje się prostym sposobem użycia. Trzeba nim wstrząsnąć, a następnie na umytą i suchą powierzchnię nanieść produkt. Po wyschnięciu wystarczy wypolerować szmatką. Sprawdź też inne preparaty, które znajdują się w naszej ofercie.

    • Konserwuje i nabłyszcza elementy gumowe
    • Zapobiega przedostawaniu się zapachów oraz robaków
    • Maskuje rysy i zadrapania
    • Wymiary produktu: 16,5 x 7,5 x 4 cm
    • Czernidło do gumy i plastiku w formie pasty
    • Konserwuje i nabłyszcza tworzywa sztuczne
    • Przed użyciem wstrząsnać, na umytą i suchą powierzchnię nanieść cienką warstwę produktu, po wyschnięciu polerować czystą szmatką

    Specyfikacja techniczna

    Objętość250ml
    Kod produktu5906534019738