LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Czyszczenie i pielęgnacja płytek

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Czyścik do kamieni i fug Ultrament 500 ml

Czyścik do kamieni i fug Ultrament 500 ml

35,98
/ szt.
71,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Czyścik do fug i klinkieru to specjalny preparat, przy pomocy którego z łatwością usuniesz nawet uporczywe zabrudzenia z różnego rodzaju powierzchni. Preparat ten równie dobrze nadaje się do wewnątrz, jak i na zewnątrz – pomoże Ci się uporać z rdzą, tłuszczem, pyłem, a nawet pleśniami i grzybami znajdującymi się na cegłach, płytach kamiennych, gresie czy kostce brukowej

   Cechy i zalety

    Jeśli szukasz środka, który poradzi sobie z rozmaitymi zabrudzeniami powstałymi na posadzkach i płytach, prezentowany czyścik do fug i klinkieru doskonale się do tego nadaje. Jego uniwersalność sprawia, że masz szansę wykorzystać go zarówno w środku budynków, jak i na zewnątrz. Usunie on nawet uporczywe zabrudzenia z rdzy, tłuszczu, oleju, pyłu czy pleśni i grzybów, a jego wygodny dozownik pozwoli Ci go zaaplikować na określoną powierzchnię z wysoką precyzją. Czyścik możesz z powodzeniem wykorzystać do zmywania posadzek z kamienia naturalnego, ceramiki czy gresu, a także z cegieł, kostki brukowej oraz obiektów wykonanych ze szkła, tworzysz sztucznych, aluminium i miedzi. W naszej ofercie znajdziesz również preparaty czyszczące do innych powierzchni.

    • Skutecznie usuwa wykwity, naloty wapienne, stwardniały osad cementowy
    • Czyści brud, sadzę oraz lekkie rdzawe plamy

    Specyfikacja techniczna

    MarkaUltrament
    Pojemność0.5L
    Typ pojemnikaButelka
    Kod produktu4002019415017