Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Czyścik do miedzi Bisan 5 x 15 cm 5 szt.

Czyścik do miedzi Bisan 5 x 15 cm 5 szt.

9,98
/ kpl.
2
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Czyścik do miedzi umożliwi Ci sprawne czyszczenie miedzianych elementów – jest to istotne w przypadku lutowania, ponieważ do oczyszczonych powierzchni lut przywiera skuteczniej. W opakowaniu znajdziesz 5 sztuk produktu, więc nie musisz pamiętać o częstym uzupełnianiu jego zapasów. Wykonany został z fibry, czyli materiału, który jest odporny na wszelkie otarcia, dzięki czemu możesz pozwolić sobie na kilkukrotne wykorzystanie jednego czyścika.

   Cechy i zalety

    Czyścik do miedzi jest przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń z rur i złączek, co umożliwia skuteczne lutowanie, gdyż lut najlepiej przywiera do czystych powierzchni. Został on wykonany z fibry, czyli materiału, który pozwoli Ci sprawnie usunąć wszelkie zabrudzenia. W opakowaniu znajdziesz 5 sztuk produktu, dzięki czemu nie musisz pamiętać częstym uzupełnianiu swoich zapasów. Materiał z którego został on wykonany jest odporny na wszelkie obtarcia, co znacznie wydłuża jego eksploatację. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz też inne produkty do czyszczenia gwintów, dzięki czemu możesz wybrać taką opcję, która najlepiej spełni Twoje potrzeby. Zastosowanie czyścika umożliwi Ci profesjonalne wykonanie remontu, gdyż tego rodzaju produkty stosują również specjaliści.

    • Duża wytrzymałość na wycieranie
    • Bardzo dobre właściwości ścierne
    • Odporność na rozpuszczalniki i tłuste zanieczyszczenia

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu5
    Kod produktu5903978709119