icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Czyste szyby Starwax 500 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Czyste szyby Starwax 500 ml
33,98
/ szt.
67,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płyn do mycia szyb, to produkt, który z powodzeniem zastosujesz podczas pielęgnacji okien oraz luster w Twoim domu i samochodzie. Preparat został wykonany na bazie alkoholu, który cechuje się przede wszystkim precyzyjnym niwelowaniem zacieków oraz śladów palców, dzięki czemu zarówno szyby jak i lustra będą bardziej przejrzyste.

  Cechy i zalety

  Produktem niezbędnym podczas rutynowej pielęgnacji okien, jest zdecydowanie płyn do mycia szyb. Płyn z powodzeniem wyczyści zacieki, smugi oraz ślady palców z okien w Twoim domu oraz tych w samochodzie. Produkt doskonale zabezpiecza lustra przed zaparowaniem, dzięki czemu podczas kąpieli unikniesz osadzaniu się pary wodnej na lustrze łazienkowym. Ponadto preparat zapobiega powstawaniu zacieków po kroplach wody, dlatego okna w domu i samochodzie pozostaną odpowiednio przejrzyste po deszczu. Podczas czyszczenia produkt pozostawia warstwę nabłyszczającą, dzięki której lustra prezentują się estetycznie przez dłuższy czas i zyskują ładny połysk. Płyn rozprowadzisz na szybie za pomocą czystej szmatki. W ofercie dostępny jest również płyn do szyb o większej pojemności.

  • Błyskawicznie myje bez smug
  • Odtłuszcza
  • Nabłyszcza

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaStarwax
  PostaćCiecz
  Kod produktu3365000431573