icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Czyste szyby - zapas Starwax 1 l

Czyste szyby - zapas Starwax 1 l

38,98
/ szt.
38,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn do mycia szyb z powodzeniem zastosujesz podczas pielęgnacji okien i luster w Twoim domu. Produkt starannie zmyje ślady po owadach, paście do zębów oraz ślady palców. Preparat został wykonany na bazie alkoholu, który cechuje się doskonałym usuwaniem zanieczyszczeń z powierzchni, dzięki czemu sprawi, że zarówno okna w salonie jak i szyby w samochodzie będą się estetycznie prezentować.

   Cechy i zalety

    Płyn do mycia szyb jest produktem, którego nie powinno zabraknąć w wyposażeniu Twojego schowka ze środkami do pielęgnacji. Produkt doskonale poradzi sobie z czyszczeniem szyb i luster usuwając z nich zaschnięte plamy po sokach, paście do zębów jak i również ślady po owadach. Preparat został wykonany na bazie alkoholu, który doskonale niweluje wszelkie smugi i zacieki, dzięki czemu sprawia, że zarówno okno jak i lustro estetycznie się prezentują. Płyn doskonale zabezpiecza lustra w łazience przed zaparowaniem, dlatego zachowają przejrzystą powierzchnię po skorzystaniu z kabiny prysznicowej. Ponadto preparat chroni przed zaciekami. Znaczna ilość płynu, posłuży Ci podczas wielu myć zarówno okien jak i luster. Produkt jest dostępny także w pojemniku o mniejszej pojemności.

    • Błyskawicznie myje bez smug
    • Odtłuszcza
    • Nabłyszcza

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    MarkaStarwax
    PostaćCiecz
    Kod produktu3365000431580