Zobacz więcej Ogrodzenia betonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia betonowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Daszek słupkowy Joniec Tora piryt
Strzałka w prawo

Daszek słupkowy Joniec Tora piryt

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trwałość i estetyka to kluczowe kryteria wyboru przy budowie ogrodzenia. Daszek słupkowy Joniec Tora piryt z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Ten element systemu marki Joniec wykonano z szaro-brązowego betonu. Cechuje się on odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Daszek będzie eleganckim zwieńczeniem słupka Twojego ogrodzenia. W sklepie znajdziesz także pozostałe elementy systemu Tora.

   Cechy i zalety

    Przy budowie nowoczesnego ogrodzenia warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Daszek słupkowy Joniec Tora piryt to gwarancja solidności wykonania i ponadczasowej elegancji. System ogrodzeniowy marki Joniec to doskonały wybór bez względu na to, czy otaczasz swój dom, budynek firmowy, czy obiekt użyteczności publicznej. Betonowy bloczek jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Dzięki temu sprawdzi się także w miejscach bardziej narażonych na działanie czynników zewnętrznych. Daszek słupkowy Joniec Tora piryt cechuje się ponadto nieprzeciętnymi walorami estetycznymi. Montaż elementów systemu marki Joniec nie jest skomplikowany. Budowa ogrodzenia przebiega zatem szybko i sprawnie. Pozostałe elementy systemu Joniec Tora piryt znajdziesz w ofercie sklepu.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaJoniec
     Długość produktu403mm
     Szerokość produktu403mm
     Wysokość produktu60mm
     SeriaTora
     Waga produktu21.16kg
     KolorPiryt
     MateriałBeton
     Kod produktu5901874928085