LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Naklejki ścienne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Naklejki ścienne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dekoracja ścienna 3D pojazdy 3

Dekoracja ścienna 3D pojazdy 3

18,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Umieszczając na ścianie w pokoju Twojego dziecka dekorację przedstawiającą pojazdy, urozmaicisz aranżację wnętrza, a także sprawisz, że stanie się ono przyjazne. Produkt sprawdzi się szczególnie dobrze w pokoju małego chłopca, zainteresowanego pojazdami i motoryzacją. Produkt wykonano z bezpiecznego tworzywa, a jego powierzchnia tworzy efekt 3D.

   Cechy i zalety

    Prezentowana tu dekoracja ścienna to produkt, który zamontujesz w pokoju swojego dziecka, a także w kąciku zabaw lub w przedszkolu. Przedstawiono na nim pojazdy, dlatego z pewnością spotka się z zachwytem ze strony małych chłopców, zainteresowanych samochodami oraz motoryzacją. Zastosowanie produktu sprawi, że w urządzanym wnętrzu zapanuje przyjazna atmosfera, a Twoje dziecko z pewnością będzie chętniej przebywać w swoim pokoju. Do wykonania dekoracji zastosowano bezpieczne tworzywo sztuczne, którego powierzchnia tworzy efekt 3D. Taki element zainspiruje Twoje dziecko do jeszcze lepszej zabawy oraz do kreatywnego spędzania czasu. W rezultacie rozbudzisz zainteresowania swojej pociechy, a także dziecięcą wyobraźnię.

     Specyfikacja techniczna

     KolorMulti
     WzórPojazdy
     Kod produktu5902891855675