Zobacz więcej Naklejki ścienne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Naklejki ścienne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dekoracja ścienna 3D safari

Dekoracja ścienna 3D safari

16,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dekoracja ścienna przedstawiająca urocze egzotyczne zwierzątka to produkt, który zastosujesz w aranżacji pokoju swojego dziecka lub różnego rodzaju kącikach zabaw np. w przedszkolu. Produkt ma uniwersalne wzornictwo, dlatego z pewnością spotka się z zachwytem zarówno ze strony chłopców, jak i dziewczynek. Zastosowanie produktu umożliwi Ci stworzenie przyjaznej i inspirującej atmosfery w pokoju Twojej pociechy.

   Cechy i zalety

    Dostępna tu dekoracja ścienna znajdzie zastosowanie w aranżacji pokoju Twojego dziecka, a także w kącikach zabaw np. w przedszkolu lub żłobku. Produkt przedstawia urocze egzotyczne zwierzątka, dlatego możesz być pewny, że spodoba się zarówno małym dziewczynkom, jak i chłopcom. Jego zastosowanie sprawi, że w urządzanym pomieszczeniu zapanuje przyjazna atmosfera, a Twoja pociecha będzie chętniej przebywać w swoim pokoju. Prezentowany tu produkt został wykonany z bezpiecznego tworzywa, którego faktura tworzy efekt 3D. Taki element z pewnością zainspiruje Twoją pociechę do jeszcze lepszej zabawy oraz kreatywnego spędzania czasu. Dodatkowym atutem produktu jest jego wielobarwne wykończenie, które będzie idealnie pasowało do każdej aranżacji wnętrza.

     Specyfikacja techniczna

     KolorMulti
     WzórSafari
     Kod produktu5902891855668