Zobacz więcej Naklejki ścienne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Naklejki ścienne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dekoracja ścienna 3D Wróżki 1

Dekoracja ścienna 3D Wróżki 1

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dekoracja ścienna świetnie sprawdzi się podczas wykańczania pokojów dziecięcych, a także przychodni lekarskich oraz przedszkoli. Kolorowe naklejki przedstawiają wróżki oraz wykonane zostały z tworzywa o różnorodnej fakturze, dającej efekt 3D. Produkt jest łatwy w użytku, ponieważ posiada samoprzylepną warstwę. W naszej ofercie znajdziesz także inne modele naklejek.

   Cechy i zalety

    Dekoracja ścienna z pewnością przyda się podczas urządzania pokoju Twojego dziecka. Zestaw naklejek z wróżkami oraz kwiatami stworzy w pomieszczeniu przytulną atmosferę, dzięki czemu Twoja pociecha będzie chętnie spędzała w nim czas przy codziennych zabawach. Dekoracje przestrzenne przyciągają wzrok i skutecznie ożywiają wystrój otoczenia, podobnie jak ich atrakcyjne barwy. Naklejki możesz rozmieścić w dowolny sposób, tworząc ciekawą historię na ścianach. Aplikacja produktu jest wyjątkowo łatwa, ponieważ każdy element posiada samoprzylepną warstwę – ozdobisz pokój w kilka chwil. Dostępne są również naklejki z innymi motywami, abyś z powodzeniem mógł wybrać ulubione postacie swoich dzieci – wszystkie dekoracje znajdziesz w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     KolorMulti
     WzórWróżki
     Kod produktu5902891855002