Zobacz więcej Naklejki ścienne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Naklejki ścienne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dekoracja ścienna Disney 3D Cars

Dekoracja ścienna Disney 3D Cars

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana tu dekoracja ścienna to efektowne naklejki, które znajdą zastosowanie w aranżacji pokoju Twojego dziecka, a także kącika do zabaw. Produkt przedstawia samochody z popularnej bajki dla dzieci, dlatego z pewnością spotka się z zachwytem ze strony małych chłopców zainteresowanych pojazdami. Naklejki mają atrakcyjne wzornictwo i żywe, przyjemne barwy.

   Cechy i zalety

    Dekoracja ścienna to element wystroju wnętrza, który sprawi, że w urządzanym pomieszczeniu zapanuje przyjemna atmosfera. Produkt przedstawia samochody – bohaterów popularnej bajki dla dzieci, dlatego będzie to znakomita dekoracja pokoju, w którym mieszka mały chłopiec. Taki element odwołujący się do zainteresowań Twojego dziecka, rozbudzi jego wyobraźnię i z pewnością zainspiruje do jeszcze lepszej i twórczej zabawy. Prezentowane naklejki zostały wykonane z tworzywa, które jest miłe w dotyku i bezpieczne dla Twojego dziecka. Dodatkowym atutem produktu jest to, że jego powierzchnia tworzy efekt 3D, który ciekawie urozmaici aranżację pokoju Twojej pociechy. Wykorzystując tego rodzaju elementy w wystroju swojego mieszkania, zaaranżujesz wnętrze przyjazne dla wszystkich domowników.

     Specyfikacja techniczna

     KolorMulti
     WzórCars
     Kod produktu5902891855651