Zobacz więcej Naklejki ścienne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Naklejki ścienne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dekoracja Sowy kolorowe

Dekoracja Sowy kolorowe

18,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dekoracja Sowy kolorowe przyda Ci się, jeżeli chcesz ozdobić wnętrze domu w ciekawy i nieszablonowy sposób. Zestaw zawiera gałązkę i kilka sów w różnym rozmiarze. Komplet pozwala na wykonanie ciekawej kompozycji, która będzie się świetnie prezentowała na powierzchni ścian, mebli, luster lub okien. Naklejki zostały wykonane z wytrzymałego winylu, dzięki czemu będą ładnie się prezentować przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Dekoracja Sowy kolorowe jest produktem, który idealnie nada się do ozdobienia rozmaitych pomieszczeń domowych. Zestaw zawiera naklejki, na których znajdują się sowy w różnej wielkości oraz gałązkę i listki. Komplet można ustawiać w różnych aranżacjach. Naklejki mogą efektownie prezentować się także na eleganckim lustrze z drewnianymi elementami, lub na szybie okiennej. Produkt został wykonany z winylu, który jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Elementy można bardzo łatwo wyczyścić za pomocą zwilżonej szmatki. Montaż produktu jest bardzo prosty i nie zajmie Ci wiele czasu. Naklejki są bezwonne i nie zawierają również szkodliwych substancji, które mogłyby wywoływać reakcje alergiczne. W naszym asortymencie znajdują się również inne dekoracje ścienne, które można łatwo dobrać i udekorować niemal każde wnętrze.

     Specyfikacja techniczna

     KolorWielokolorowy
     MateriałWinyl
     WzórSowy
     Kod produktu5901885700151