Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Denko Ocean 100 mm brązowe lewe

Denko Ocean 100 mm brązowe lewe

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Denko zastosujesz w konstrukcji odpowiedzialnej za transport wody deszczowej z dachu do otworów kanalizacyjnych. System chroni elewację budynku przed uszkodzeniem i zabrudzeniem pod wpływem intensywnych opadów atmosferycznych. Denko cechuje się szczególną wytrzymałością, ponieważ zostało wykonane z tworzywa PCV. To znacznie przedłuża jego żywotność.

   Cechy i zalety

    Denko wykorzystasz do zakończenia rynien w systemie odpowiedzialnym za odprowadzanie deszczówki do kanalizacji. Element dobrze spełnia swoją funkcję, ponieważ zapobiega wylewaniu się wody – posiada odpowiednio wyprofilowany kształt i uwypuklone krawędzie. Dzięki temu usprawnia działanie konstrukcji. Denko usztywnia elementy, dlatego zapewnia systemowi wysoką trwałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia wskutek działania czynników mechanicznych. Denko nie będzie niszczeć pod wpływem wody, ponieważ zostało wykonane z trwałego tworzywa PCV. To sprawia, że element oraz skonstruowana z jego pomocą instalacja, będą Ci bezawaryjnie służyć przez długi czas. Denko posiada uniwersalne wymiary – jest wygodne w użyciu, dlatego pracę wykonasz samodzielnie. To pozwoli Ci ograniczyć koszty związane z fachową usługą.

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    KolorBrązowy
    Kod produktu5902241611616