icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo

Denko Ocean 125 mm grafitowe lewe

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Denko Ocean 125 mm grafitowe lewe
8,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Denko z PCV w kolorze grafitowym posiada niewielki rozmiar. Dzięki temu będzie idealnie pasowało do otworu na zakończeniu rynny. Produkt możesz samodzielnie zmontować, bez konieczności korzystania z narzędzi. Element znajdziesz także w innych rozmiarach. Oferujemy także szeroki wybór rynien wykonanych z polichlorku winylu.

  Cechy i zalety

  Denko zostało wykonane z PCV. Polichlorek winylu wyróżnia się odpornością na działanie czynników zewnętrznych, ale także jest lekki. Używając go do konstrukcji, nadasz jej trwałość. Produkt o specyficznie wyprofilowanym kształcie umieszcza się na zakończeniu rynny, który stanowi ostatni odcinek całego systemu. Denko zamyka obieg wody, sprawiając, że jest ona transportowana przez rurę spustową do wylewki. Dzięki temu system działa prawidłowo, a Ty nie musisz się obawiać o zniszczenie elewacji przez wilgoć. Produkt w kolorze grafitowym, jest uniwersalny, dlatego sprawdzi się przy klasycznie, jak i nowocześnie wykończonych elewacjach, stanowiąc funkcjonalny detal. Wśród oferowanych produktów znajdziesz także mniejsze denka.

  • Łatwość montażu
  • Trwałość koloru
  • Szczelność systemu
  • Estetyka wykonania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5902241616192