icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo

Denko Ocean 125 mm grafitowe prawe

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Denko Ocean 125 mm grafitowe prawe
8,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Za pomocą denka zamkniesz rynnę, sprawiając, że system będzie prawidłowo odprowadzał deszczówkę do kanalizacji. Produkt został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. PCV jest odporne na działanie niekorzystanych warunków atmosferycznych, co pozwoli na długą oraz bezawaryjną pracę całego systemu. W ofercie znajdziesz także inne produkty.

  Cechy i zalety

  Budowa sprawnego systemu odprowadzającego wodę opadową wymaga zastosowania szeregu elementów, które po połączeniu stworzą solidny system. Jednym z nich jest denko. Produkt warto zastosować do systemu, który jest przytwierdzony do większych obiektów, jak domy jednorodzinne, obiekty handlowe oraz przemysłowe czy średniej wielkości magazyny. Element posiada wyprofilowaną budową, dlatego z łatwością umieścisz go w odpowiednim miejscu na rynnie. W ten sposób zamkniesz obieg wody, a ta będzie transportowaną do rur kanalizacyjnych. Dzięki wykorzystaniu polichlorku winylu, denko wyróżnia się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia, co jest szczególnie ważne przy systemach zewnętrznych. Produkt znajdziesz także w brązowym kolorze.

  • Łatwość montażu
  • Trwałość koloru
  • Szczelność systemu
  • Estetyka wykonania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5902241616185