Zobacz więcej Dzbanki i filtry
Dzbanek filtrujący Wessper D1 SOLID 2,8l + Filtr Wessper aquaclassic 5szt.
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: PlanetaAgd_pl
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży internetowej.
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Dzbanek filtrujący Wessper D1 SOLID o pojemności 2,8 litra to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią jakość wody oraz wygodę użytkowania. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzbanek charakteryzuje się solidną konstrukcją, co zapewnia długotrwałe i bezawaryjne korzystanie. Zestaw zawiera 5 wkładów filtrujących Wessper aquaclassic, które skutecznie redukują twardość wody oraz usuwają metale ciężkie, chlor, detergenty i pestycydy.
Dzięki zastosowanej mieszance filtrującej o zawartości 77 gramów, dzbanek ten gwarantuje efektywną filtrację i wysoką jakość przefiltrowanej wody. Wydajność filtrów Wessper aquaclassic wynosi do 150 litrów wody lub jeden miesiąc użytkowania. Produkt jest wolny od bisfenolu A (BPA Free) oraz posiada atest PZH, co potwierdza jego bezpieczeństwo dla zdrowia.
Dodatkowo, dzbanek Wessper D1 SOLID stworzony jest z myślą o łatwości czyszczenia – można go myć w zmywarce, co znacznie ułatwia jego konserwację. Jego nowoczesny design w kolorze zielonym i ergonomiczna forma sprawiają, że doskonale wpisuje się w każde wnętrze.
Wybierz dzbanek filtrujący Wessper D1 SOLID oraz wkłady aquaclassic i ciesz się czystą i smaczną wodą każdego dnia.
Cechy i zalety
- Model: D1 SOLID aquaclassic
- Materiał wykonania: wysokiej jakości tworzywo sztuczne
- Komponenty wolne od Bisfenolu A (BPA Free)
- Filtr aquaclassic zapewnia czystą i smaczną wodę dzięki mieszance filtrującej węgla aktywnego impregnowanego srebrem i żywicy jonowymiennej.
- Duża ilość mieszanki filtrującej (77g) gwarantuje skuteczną filtrację i długotrwałą ochronę przed niepożądanymi substancjami znajdującymi się w wodzie.
- Dzbanek można myć w zmywarce, pozostałe elementy dzbanka: wkładkę oraz pokrywkę zaleca się myć w maksymalnej temperaturze 50ºC
- Wydajność filtra Wessper aquaclassic wynosi do 150 litrów przefiltrowanej wody lub 1 miesiąc użytkowania.
- W zestawie: Dzbanek filtrujący Wessper D1 Solid - 1 sztuka; Wkład filtrujący Wessper aquaclassic - 5 sztuk
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Dzbanek filtrujący wodę |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 6 |
Rodzaj opakowania | Zestaw |
Gwarancja producenta | 2 lata |
Marka | Wessper |
Szerokość produktu | 140mm |
Wysokość produktu | 160mm |
Kod EAN | 5902668024907 |