Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Linka zawiesie do lampy Light Home LH 1x E27 krążek czarny/chrom 1szt.

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: LightHome

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży internetowej.

30,10
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Przedstawiamy elegancką linkę montażową do lampy wiszącej Light Home LH 1x E27, która jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka stylowego, a jednocześnie funkcjonalnego rozwiązania oświetleniowego. Ten produkt to połączenie nowoczesnego designu i wysokiej jakości materiałów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.


    Linka została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego w eleganckim czarnym kolorze z dodatkiem chromu, co zapewnia estetykę i trwałość konstrukcji. Produkt oferuje możliwość regulacji wysokości, co pozwala na dostosowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb oraz wnętrz o różnej wysokości.


    W zestawie znajduje się jeden punkt światła z gwintem E27, gotowy do zamontowania z użyciem kołków rozporowych. Średnica podsufitki to 10 cm, a podkloszówki 5 cm, co pozwala na efektywne zarządzanie przestrzenią sufitową. Produkt jest zasilany sieciowo i obsługuje maksymalną moc źródła światła do 60 W, co gwarantuje odpowiednie natężenie oświetlenia.


    Linka charakteryzuje się klasą efektywności energetycznej A, co zapewnia oszczędność energii. Produkt posiada stopień ochrony IP20 i mimo że nie oferuje możliwości regulacji kąta padania światła, jest idealnym dodatkiem do każdego wnętrza, podkreślając jego wyjątkowy charakter.


    Oferta dotyczy wyłącznie samej linki – klosz i żarówka nie są dołączone do zestawu. Produkt jest produkowany w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość i dbałość o szczegóły.

      Informacje prawne

      • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

      Specyfikacja techniczna

      Typ produktuZestaw akcesoriów oświetleniowych
      Liczba sztuk w opakowaniu1
      Rodzaj opakowaniaSztuka
      Gwarancja producenta2 lata
      MarkaLight Home LH
      Nazwa/numer modeluLinki
      Kod EAN5906058173633