Zobacz więcej Deski niestrugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Deski niestrugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Deska niestrugana 30 x 100 x 2700 mm
Strzałka w prawo

Deska niestrugana 30 x 100 x 2700 mm

41,48
/ szt.
15,36
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Deska niestrugana znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie, stolarstwie i ciesielstwie. Produkt przyda się również majsterkowiczom i hobbystom do rozmaitych prac. Drewno sosnowe jest sprzedawane nieostrugane, co sprawia, że samodzielnie można je wykończyć według własnego gustu i potrzeb. Sklepy Castorama oferują także szeroki wybór preparatów do dekoracji drewna. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Dostępny tutaj wyrób to deska niestrugana. Produkt jest przydatny podczas budowy domu, do wywarzania mebli i dodatków. Deskę możesz wykorzystać na przykład do wykończenia stropu czy posadzki. Nawet początkujący majsterkowicz poradzi sobie z budową prostych półek, które uniosą spory księgozbiór. Deska specjalnie nie została ostrugana, abyś mógł nadać jej pożądaną gładkość samodzielnie lub wykorzystał w stanie surowym. Ponadto drewno jest podatne na modyfikacje, co sprawia, że można je samodzielnie, malować, bejcować i lakierować na rozmaite kolory. Dobrym rozwiązaniem jest również oszlifowanie deski i polakierowanie jej bezbarwnym lakierem, dzięki czemu zachowuje się widoczny rysunek słojów. W naszej ofercie dostępne są również deski sosnowe o innych wymiarach.

    • Naturalne drewno (sosna, świerk)
    • Szeroki wybór rozmiarów
    • Do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz budynku

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKantówki
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Długość produktu2700mm
    Szerokość produktu100mm
    Grubość produktu30mm
    MateriałSosna i świerk
    Klasa drewnaKlasa 2/Klasa 3
    Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
    KolorNaturalny
    PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
    Kod produktu3663602860693