Zobacz więcej Dłuta

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Dłuta

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dłuto do drewna Topex 10 mm

Dłuto do drewna Topex 10 mm

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dłuto to ręczne narzędzie stolarskie, które jest przeznaczone do wykonywania bruzd oraz skrawania drewna. Narzędzie ręczne składa się z dwóch elementów – ostrza oraz rękojeści, w której osadzona jest część robocza. Dłuto posiada ścięte krawędzie boczne, które ułatwiają wbijanie się w drewno. Dłuto z tej serii jest dostępne w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Dłuto to narzędzie, które stosuje się do prac związanych z obróbką drewna – znajduje zastosowanie w stolarstwie, ciesielstwie i rzeźbiarstwie. Jest to rodzaj dłuta zachodniego, które ma wydłużoną klingę i fazowania po obu stronach ostrza. Część robocza została wykonana ze stali narzędziowej, dzięki czemu cechuje się właściwą twardością i na długo pozostaje ostra. Jest również odporna na przegrzanie się zarówno podczas ostrzenia, jak i wtedy, gdy dłuto jest używane do obróbki materiału. Rączka z tworzywa dobrze układa się w dłoni. Produkt występuje w naszej ofercie również w innych szerokościach ostrza, więc z łatwością znajdziesz produkty o zastosowaniu uniwersalnym i do bardziej specjalistycznych czynności, np. drążenia głębokich otworów w drewnie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTopex
     Typ produktuDłuto do drewna
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Długość całkowita250mm
     Szerokość ostrza10mm
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Materiał ostrzaStal narzędziowa
     PrzeznaczenieObróbka drewna, rzeźbiarstwo
     Kod produktu5902062101143