Zobacz więcej Dłuta

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Dłuta

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dłuto do drewna Topex 16 mm

Dłuto do drewna Topex 16 mm

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dłuto jest przeznaczone do różnej obróbki drewna. Znajduje zastosowanie podczas prac snycerskich i stolarskich. Posiada ostrze wykonane ze stali narzędziowej, dzięki czemu cechuje się dobrą ostrością. Materiał, z którego została wykonana rączka, dobrze trzyma się w dłoni podczas pracy. Dłuto posiada fazowanie krawędzie – znajdziesz je również w innych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Dłuto to narzędzie do skrawania i ręcznej obróbki drewna. Znajduje zastosowanie w pracowni stolarza, cieśli i rzeźbiarza. Możesz go użyć także w swoim przydomowych warsztacie do własnoręcznego wykonywania ozdób i mebli z desek lub kawałków surowego drewna. Posiada ostrą klingę, czyli część roboczą, która ma funkcję tnącą. Fazowane krawędzie ułatwiają pracę w miękkich i twardych gatunkach surowca. Produkt cechuje się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i przegrzewanie się w trakcie ostrzenia. Rączka z tworzywa syntetycznego zapewnia wygodną pracę i dobrze układa się w dłoni. W naszej ofercie znajdziesz dłuta tego samego typu, które różnią się szerokością klingi, a także inne ich rodzaje przeznaczone do żłobienia czy głębokiego dłutowania.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTopex
     Typ produktuDłuto do drewna
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Długość całkowita250mm
     Szerokość ostrza16mm
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Materiał ostrzaStal narzędziowa
     PrzeznaczenieObróbka drewna, rzeźbiarstwo
     Kod produktu5902062101181