Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl

Zobacz więcej Karmniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo

Karmniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Domek dla pszczół i owadów 16,5 x 14 x 26 cm
Strzałka w prawo

Domek dla pszczół i owadów 16,5 x 14 x 26 cm

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Domek dla pszczół i owadów to estetyczna konstrukcja, dzięki której pożyteczne owady między innymi takie jak pszczoły czy miesiarki zyskają dach nad głową, za co odwdzięczą Ci się, zapylając kwiaty, krzewy oraz drzewa. Chatka będzie ozdobą ogrodu i sposobem na obserwowanie życia owadów. Produkt wykonano z drewna i zaprojektowano tak, by zapewnić wygodę różnym gatunkom owadów. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Pszczoły i owady zapylające, to niezbędny element ekosystemu, dzięki któremu powstają owoce, nasiona i nowe rośliny. Niestety środki ochrony rośliny, zanieczyszczenia, nowoczesne budownictwo, w którym nie ma miejsca na schronienia dla owadów i inne czynniki sprawiają, że populacja pożytecznych insektów maleje z roku na rok. Sposobem na wspieranie rozrostu populacji tych żyjątek jest domek dla pszczół i owadów. Zapewnia on pszczołą, miesiarką i innym gatunkom schronienie przed wiatrem, chłodem i drapieżnikami. Dzięki niemu możesz obserwować życie pszczół. Ma więc także walory edukacyjne – pomoże Ci przybliżyć królestwo owadów Twoim dzieciom. Domek dla pszczół i owadów 16,5 × 14 × 26 cm został wykonany z drewna, będzie wspaniałą ozdobą ogrodu. Znajdziesz u nas też domki w innych rozmiarach.

    • Daje schronienie owadom
    • Pozwala obserwować życie pszczół
    • Poprawia wygląd ogrodu

    Specyfikacja techniczna

    MateriałDrewno
    Kod produktu5902042023175