LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Karmniki dla ptaków i budki lęgowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Domek dla pszczół i owadów 32 x 13 x 21 cm
Strzałka w prawo

Domek dla pszczół i owadów 32 x 13 x 21 cm

64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Domek dla pszczół i owadów zamontowany w Twoim ogrodzie o wyraz troski o środowisko, dużej wiedzy ekologicznej i łada ozdoba. Produkt zapewnia schronienie pożytecznym owadom, które w zamian za dach nad głową będą zapylały Twoje rośliny. Chatka umożliwi Ci też obserwacje życia pszczół i innych jej mieszkańców. Domek wykonano z drewna. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Domek dla pszczół i owadów 32 × 13 × 21 cm pomoże Ci zwabić pożyteczne insekty do Twojego ogródka. Owady w zamian za dach nad głową zapylą Twoje rośliny. Naukowcy i ekolodzy od lat obserwują, że populacja pszczół i owadów zapylających maleje. Coraz mniejsza liczba tych owadów może prowadzić do katastrofy ekologicznej i głodu – bez tych owadów wiele roślin nie może się rozmnażać. Domek dla pszczół i owadów może być Twoim wkładem w ochronę tych pożytecznych żyjątek. Chatka zapewnia owadom schronienie przed deszczem, chłodem i drapieżnikami, przyczyniając się do rozwoju ich populacji. Dzięki niej możesz też obserwować życie pszczół. Produkt wykonano z drewna, będzie wspaniałą dekoracją ogrodu. Przygotowaliśmy też domki w innych wymiarach – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

    • Daje schronienie owadom
    • Pozwala obserwować życie pszczół
    • Poprawia wygląd ogrodu

    Specyfikacja techniczna

    MateriałDrewno
    Kod produktu5902042023182