Donica Vaso Save R 25 cm brązowa
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Do przesadzenia ulubionych roślin przyda Ci się uniwersalna donica Vaso Save R brązowa. To funkcjonalna osłonka z wydzieloną podstawką na wodę spływającą po podlewaniu. Doniczka nie blaknie na słońcu dzięki mocnemu barwnikowi. Tworzywo, z którego została wykonana, pochodzi z recyklingu. W tej serii produktów oferujemy też inne kolory i rozmiary. Materiały z recyklingu - Ten produkt jest wykonany w co najmniej 90% z przetworzonych odpadów plastikowych. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star
Cechy i zalety
Dekoracyjna donica Vaso Save R brązowa to praktyczne rozwiązanie do Twojego ogrodu lub mieszkania. Roślina ma w niej wystarczająco dużo miejsca, aby swobodnie rozwinąć korzenie. Jeśli przesadzisz z ilością wody przy podlewaniu, jej nadmiar spłynie do wbudowanej podstawki. Uprawa roślin będzie dzięki temu łatwa i przyjemna. Donica Vaso Save R 25 cm brązowa ma powierzchnię odporną na działanie promieni słonecznych i niskiej temperatury. To produkt pochodzący z recyklingu odpadów komunalnych. Nadaje się także do powtórnego przetworzenia. Swój mały ogródek możesz dzięki niej zorganizować zarówno w domu, jak i na dworze. Sprawdź też inne modele z serii Save R i wybierz odpowiedni dla siebie. Pełna oferta dostępna w marketach Castorama.
- Zawiera zintegrowaną podstawkę
- Produkt w całości podatny na recycling wtórny
- Odporna na promieniowanie UV
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
| Typ produktu | Doniczka na roślinę |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Rodzaj opakowania | Sztuka |
| Marka | Deroma |
| Seria | Save R |
| Średnica produktu | 250mm |
| Wysokość produktu | 222mm |
| Pojemność (l) | 8L |
| Kształt produktu | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Surowce wtórne | 75% |
| Kolor | Brązowy |
| Otwory odpływowe | Brak otworów odpływowych |
| Możliwość recyklingu | Możliwość recyklingu |
| Odporność na promieniowanie ultrafioletowe | Odporny na promieniowanie UV |
| Odporność na wodę | Wodoodporność |
| Przeznaczenie | Uprawa roślin |
| Miejsce produkcji | Włochy |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Kod produktu | 0191942047625 |