Zobacz więcej Donice ozdobne do domu
Doniczka betonowa GoodHome okrągła 24 cm
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Doniczka betonowa GoodHome okrągła uzupełni industrialną oraz minimalistyczną aranżację. Możesz umieścić w jej wnętrzu roślinę. Utrzymana w kolorze betonu i wykonana w okrągłym, opływowym kształcie będzie nowoczesnym i oryginalnym dodatkiem wystroju dowolnego wnętrza. Doniczka pozwoli na wyeksponowanie ozdobnych rośliny domowych.
Cechy i zalety
Doniczka betonowa GoodHome okrągła 24 cm będzie funkcjonalnym elementem dekoracyjnym. Została wykonana z gliny, przez co zachowuje kształt oraz właściwości przez wiele lat. Wyróżnia ją duża stabilność, co pomaga na przechowanie w niej roślin o różnej wysokości. Doniczka betonowa GoodHome okrągła ma wykończenie w kolorze szarego betonu. Przez to prezentuje się nowocześnie, a zarazem neutralnie. Dopasujesz ją do rozmaitych aranżacji. W jej wnętrzu wedle uznania możesz zasadzić, zioła, rośliny zielone czy kwiaty ozdobne. W bogatym asortymencie, który znajduje się w sklepach Castorama, dostępne są również inne modele doniczek. Czeka na Ciebie również szeroki wybór osłon. Zachęcamy Cię także do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Marka | GoodHome |
---|---|
Typ produktu | Doniczka na roślinę |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Średnica produktu | 274mm |
Wysokość produktu | 245mm |
Pojemność (l) | 14.9L |
Waga (kg) | 4.3kg |
Kształt produktu | Okrągły |
Materiał | Glina |
Kolor | Szary |
Grupa kolorystyczna | Szary |
Styl | Współczesny |
Otwory odpływowe | Brak otworów odpływowych |
Odporność na czynniki pogodowe | Brak odporności na warunki atmosferyczne |
Odporność na promieniowanie ultrafioletowe | Brak odporności na promieniowanie UV |
Miejsce produkcji | Wietnam |
Obszar zastosowania | Wewnątrz |
Przeznaczenie | uprawa roślin wewnątrz budynków |
Kod EAN | 3663602441526 |