Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dozownik chemii Blooma mały

Dozownik chemii Blooma mały

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tutaj wyrób to dozownik do chemii basenowej. Produkt posiada komorę, w której umieszcza się tabletki z chlorem lub inne specyfiki. Uzupełniony dyspenser kładzie się na wodzie, a urządzenie samo rozprowadza chemię. Dozownik jest wyposażony również w regulację intensywności dozowania, dzięki czemu łatwo można dostosować jej poziom do wielkości basenu.

   Cechy i zalety

    Dozownik do chemii przeznaczony jest do utrzymywania czystości w basenie ogrodowym. Jest to tak zwany pływak – unoszący się na wodzie dyspenser. Tabletki z chlorem i inne środki czyszczące umieszcza się w pojemniku, dolewa wody i wrzuca dozownik do basenu, a on równomiernie rozprowadza chemię. Produkt posiada regulację intensywności dozowania, dzięki czemu możesz ją dostosować do rodzaju preparatów oraz wielkości posiadanego basenu. Stosując dozownik z łatwością utrzymasz czystość w basenie, jednocześnie oszczędzając czas. Woda o odpowiednim pH, wolna od glonów i innych zanieczyszczeń jest bezpieczna dla osób zażywających kąpieli oraz sprzyja relaksowi. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również większy dozownik oraz inne akcesoria przeznaczone do czyszczenia basenów ogrodowych.

    • Dla tabletek 35 mm

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuDozownik chemiczny
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta1 rok​
    MarkaBlooma
    Wysokość produktu130mm
    KolorNiebieski, biały
    Kod produktu5052931413966