Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dozownik Graphite 20 g
Strzałka w prawo

Dozownik Graphite 20 g

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dozownik Graphite jest przeznaczony do stosowania z różnymi modelami basenów. Jest to wytrzymały dozownik wykonany z termoplastycznego tworzywa o dużej wytrzymałości. Dzięki niemu możesz dozować ilość chemikaliów dodawanych do wody. Dozownik pływa na powierzchni. Sprawdzi się nie tylko do chloru, ale też do wielu innych substancji.

   Cechy i zalety

    Dozownik Graphite 20 g jest bardzo funkcjonalnym akcesorium. Możesz go wykorzystać do dozowania chemikaliów, jakie są wprowadzane do basenu. Akcesorium z serii Graphite będzie odpowiednie do wszystkich modeli basenów. Do jego wykonania wykorzystano solidne tworzywo termoplastyczne. ABS jest bardzo wytrzymałe. Dozownik Graphite pływa na powierzchni wody, co ułatwia jego ponowne napełnienie. Kolor szary oraz niebieski sprawiają, że dozownik jest dobrze widoczny w każdym basenie. W akcesorium zmieścisz tabletki do wagi 20 g. Sprawdzi się nie tylko w przypadku chloru, ale też wielu innych substancji. Z oferty sklepów Castorama możesz wybrać również wiele innych akcesoriów basenowych, które zapewnią większą czystość wody.

    • Dozownik pływający do wszystkich modeli basenów
    • Wykonane z tworzywa termoplastycznego o wysokiej wytrzymałości (ABS)
    • Pozwala regulować chemikalia wydalane do basenu

    Specyfikacja techniczna

    MarkaGRE
    Kolorniebieski i szary
    Kod produktu8412081302850