Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dozownik Graphite 200 g
Strzałka w prawo

Dozownik Graphite 200 g

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dozownik Graphite jest praktycznym przyrządem, dzięki któremu możesz regulować chemikalia, które dodane zostaną do przydomowego basenu. Obsługa produktu jest prosta. Urządzenie zostało wykonane z tworzywa termoplastycznego o najwyższej jakości, co czyni go odpornym na czynniki fizyczne oraz chemiczne. Dzięki specjalnemu pierścieniowi możesz dowolnie regulować ilość wpuszczanych substancji chemicznych.

   Cechy i zalety

    Szukasz niezawodnego przyrządu, z którego pomocą będziesz mógł regulować chemikalia dodawane do ogrodowego basenu? Wszystko, czego potrzebujesz to dozownik Graphite 200 g. Produkt jest bardzo łatwy w obsłudze. Pływający przyrząd spełni swoją funkcję przy wszystkich modelach basenów. Produkt jest bardzo pojemny. Dozownik Graphite wykonany został z najwyższej jakości tworzywa termoplastycznego, co czyni go odpornym na czynniki chemiczne oraz fizyczne. Utrzymany jest w odcieniach niebieskiego oraz szarości, co sprawia, że produkt wygląda bardzo estetycznie. Przyrząd wyposażony jest w specjalny pierścień, który pozwala na wygodne regulowanie dozowania substancji chemicznych o różnej intensywności. W sklepie Castorama dostępne są także inne akcesoria z serii Graphite.

    • Dozownik pływający do wszystkich modeli basenów
    • Wykonane z tworzywa termoplastycznego o wysokiej wytrzymałości (ABS)
    • Pozwala regulować chemikalia wydalane do basenu

    Specyfikacja techniczna

    MarkaGRE
    Kolorniebieski i szary
    Kod produktu8412081302843