Zobacz więcej Drabiny

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo

Drabiny

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drabina drewniana Natur Garden 2 x 6 stopni
Strzałka w prawo

Drabina drewniana Natur Garden 2 x 6 stopni

348
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drabina firmy Unicell służy do przeprowadzania robót na wysokości. Będzie przydatna zarówno dla profesjonalistów, jak i miłośników domowego majsterkowania. Niezastąpiona podczas malowania, małych remontów i robót w ogrodzie. Jest rozstawiana na zewnątrz, więc nie potrzebuje dodatkowego oparcia. Wykonana z solidnego drewna sosnowego. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Drabina marki Unicell pomaga wykonać wszelakie prace na wysokości. Jest rozkładana i rozstawna, dzięki czemu nie potrzebuje oparcia. Znajdzie wykorzystanie wszędzie tam, gdzie nie da się użyć drabiny jednostronnej, na przykład w ogrodzie czy na środku pomieszczenia. Drewno jest dobrym przewodnikiem, więc drabina z tego materiału jest polecana podczas napraw instalacji elektrycznej. Zrobiono ją z mocnego drewna sosnowego. Stopnie są rozmieszczone po obu stronach, co wpływa na komfort użytkowania. Na przykład w czasie malowania można przejść z jednej strony na drugą, bez potrzeby schodzenia na ziemię oraz poprawiania drabiny. Dostępny tutaj egzemplarz jest małych rozmiarów i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

    • Stabilna
    • Bardzo dobra jakość wykonania drabiny
    • Ułatwia pracę na wysokościach

    Specyfikacja techniczna

    MarkaNatur Garden
    Maksymalna wysokość1.72m
    Liczba szczebli na sekcjęRozstaw szczebli 27,5 cm
    Liczba szczebli/stopni12
    Maksymalne obciążenie150kg
    MateriałSosna
    Kod produktu5906725234391