Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Tyczki, podpórki i paliki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drabinka bambusowa wys. 105 cm
Strzałka w prawo

Drabinka bambusowa wys. 105 cm

11,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drabinka bambusowa wyróżnia się prostą konstrukcją, która spełnia ważną dla wielu roślin rolę. W przypadku pnączy jest podporą, po której wspinają się one do góry, a dla roślin delikatnych stanowi zabezpieczenie przed obwisaniem i złamaniem. Produkt posiada naturalny jasnobrązowy kolor, który doskonale współgra z naturalnym krajobrazem ogrodu. Alternatywne materiały - Bambus jest szybko rosnącym surowcem odnawialnym. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Dzięki specjalnej drabince w efektowny sposób wyeksponujesz piękno hodowanych roślin. Produkt wyróżnia się prostą i lekką konstrukcją wykonaną z bambusa. Materiał ten oraz jego jasnobrązowy kolor sprawiają, że drabinka doskonale wtapia się w naturalne otoczenie. Aby spełniała swoje zadanie, należy umieścić ją w ziemi tuż przy roślinie, która potrzebuje tego typu podpory. Pnącza zyskają w ten sposób przestrzeń, po której mogą wspinać się ku górze. Okazy o delikatnych bądź uginających się łodygach zyskają natomiast podparcie zabezpieczające je przed złamaniem – najlepiej delikatnie przywiązać je do szczebelków drabinki. Drabinki bambusowe dostępne są w naszym asortymencie w wielu różnych rozmiarach, co pozwoli Ci wybrać model odpowiedni dla poszczególnych gatunków roślin.

     Specyfikacja techniczna

     KolorJasnobrązowy
     MateriałBambus
     Kod produktu5905620004832