icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Tyczki, podpórki i paliki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo

Drabinki bambusowe 120 cm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drabinki bambusowe 120 cm
Strzałka w prawo
18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Drabinka wykonana z bambusa znajdzie zastosowanie w ogrodach i na działkach, na których uprawiane są dekoracyjne pnącza. Konstrukcja stanowi bowiem rodzaj podpory, po której mogą piąć się szybko rosnące pędy – doskonale zastępuje pnączom ogrodzenia, pnie drzew cz mury. Produkt wystarczy wbić w podłoże w miejscu, w którym rośnie roślina.

  Cechy i zalety

  Drabinka bambusowa to produkt o prostej konstrukcji, który z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim ogrodzie oraz na działce. Jego zadaniem jest podtrzymywanie pędów roślin, które mają tendencję do obwisania bądź łamania się. Stanowi także idealną podporę dla wszelkich pnączy potrzebujących obiektu, po którym mogą wspinać się ku górze. Drabinka powstała z naturalnego materiału, jakim jest bambus. Z tego powodu z łatwością komponuje się z krajobrazem, a swoim jasnobrązowym kolorem koresponduje z barwami przyrody. Aby spełniała swoją funkcję, wystarczy, że wbijesz ją w ziemię tuż przy roślinie, która ma się po niej piąć. Możesz także delikatnie przywiązać do niej obwisające pędy roślin, by uchronić je przed uszkodzeniem, a jednocześnie wyeksponować ich piękno.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorJasnobrązowy
   MateriałBambus
   Kod produktu5905620007499