LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drążek biały 300 cm

Drążek biały 300 cm

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drążek do karnisza to ten element konstrukcji, na którym zawieszasz firany i zasłony. Dostępny model ma 3 metry długości. Nadaje się do eksponowania tkanin nad dużymi oknami. Dobrze się sprawdzi w salonie, jadalni czy pokoju z oknami i drzwiami balkonowymi. W zależności od Twojego pomysłu, możesz zawiesić jeden drążek lub dwa, jeśli chcesz upiąć jednocześnie i zasłony i firany.

   Cechy i zalety

    Drążek do karnisza służy do podtrzymywania tkanin. Zarówno firan, zasłon, jak i kotar. Montujesz go bezpośrednio w ścianie lub suficie, jest oparty na wsporniku. Jego długość zależy od wielkości okna, do której dodaje się dodatkowo kilkanaście centymetrów po obu stronach. Przy rozbudowanych konstrukcjach warto pomyśleć o zawieszeniu dwóch drążków równolegle. To daje możliwość dekoracji firanami i zasłonami naraz. Potrzebujesz wtedy dodatkowo podwójnego wspornika i haczyka, stabilizującego całość. Dostępny element jest koloru białego. Pasuje do wszystkich eleganckich wnętrz o jasnych, czy pastelowych meblach. Warto zestawić go kolorystycznie z pozostałymi detalami. Drążek wykonany jest ze stali lakierowanej proszkowo. Zestaw zawiera jedną sztukę produktu.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu3000mm
     Średnica produktu19mm
     W zestawiedrążki i rury
     KolorBiały
     Kod produktu5902052031337