Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drążek czarny matowy 200 cm

Drążek czarny matowy 200 cm

36,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drążek do karnisza to element, na którym zawieszasz firany i zasłony. W połączeniu z zakończeniem karnisza oraz haczykiem tworzy całość konstrukcji do eksponowania tkanin w Twoich wnętrzach. Dostępny drążek jest w kolorze czarnym, pasuje więc do większości pomieszczeń bez względu na ich styl wyposażenia. Ma 2 metry długości.

   Cechy i zalety

    Drążek do karnisza o wskazanej długości nadaje się do zawieszenia nad mniejszym oknem. Jeśli chcesz stworzyć dłuższą konstrukcję w swoim pokoju, możesz ten element połączyć, osiągając tym samym rozpiętość 4 metrów. Taka szerokość pozwala na swobodne wyeksponowanie nie tylko firan, ale również zasłon. Potrzebujesz jedynie dodatkowo haczyka, który dodatkowo stabilizuje drążki. W przypadku gdy używasz cięższych tkanin, warto zawiesić firany na osobnym drążku niż zasłony. Oznacza to, że powinieneś zamontować dwa drążki równolegle. Produkt wykonany jest w kolorze czarny mat, nie posiada dodatkowych ozdób. Jego proste wykonanie sprawia, że pasuje do większości wnętrz w Twoim domu. Nadaje się również do pomieszczeń biurowych. Warto zadbać o to, aby potrzebne do niego dodatki były dopasowane kolorystycznie. Zestaw zawiera jeden drążek do karnisza.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2000mm
     Średnica produktu19mm
     W zestawiedrążki i rury
     Kolorczarny matowy
     Kod produktu5902052031139