icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Drążki

Strona główna

Strzałka w prawo

Garderoba

Strzałka w prawo

Akcesoria do garderoby

Strzałka w prawo

Drążki

Strzałka w prawo

Drążek do zdejmowania wieszaków Shop Line

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drążek do zdejmowania wieszaków Shop Line
29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Drążek marki Shop Line z pewnością zachwyci każdą kobietę, której garderoba jest obszerna i wysoka. Umożliwia on bowiem ściąganie ubrań z zawieszonych wysoko wieszaków bez konieczności wdrapywania się na rozmaite stołki czy niestabilne drabinki. Produkt wykonany został z wytrzymałego aluminium oraz solidnego tworzywa sztucznego.

  Cechy i zalety

  Drążek marki Shop Line jest to niezwykle praktyczny przedmiot, który z pewnością zachwyci każdą niewysoką kobietę. Produkt znakomicie sprawdzi się nie tylko w warunkach domowych, lecz także będzie niezbędnym elementem wyposażenia każdego butiku oraz innych sklepów z odzieżą. Drążek ten bowiem stanowi przedłużenie ręki podczas sięgania po zawieszone na dużych wysokościach ubrania. Jest to aluminiowa rura z zakończeniem wykonanym z tworzywa sztucznego. Kształt końcówki został wyprofilowany w taki sposób, aby z łatwością można było zahaczać ją o wieszaki. Z drugiej strony natomiast jest ona zakrzywiona w odwrotną stronę, zatem możesz zawiesić drążek w dostępnym miejscu, aby zawsze mieć go pod ręką. Umieszczając ten produkt w swojej garderobie, nie będziesz już dłużej potrzebować specjalnych stołków czy drabinek, aby sięgnąć po swoją ulubioną sukienkę.

  • Łatwy montaż
  • Prosty w użyciu
  • Ułatwia zdejmowanie wieszaków z wysokości

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaShop Line
  Długość produktu1100mm
  Średnica pasującego drążka karnisza13mm
  Średnica produktu13mm
  KolorChrom
  MateriałAluminium
  Kod produktu5904259596251