Zobacz więcej Drewno do kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Drewno do kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drewno kominkowe 12,5 dm3

Drewno kominkowe 12,5 dm3

26,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Specjalnie przygotowane drewno kominkowe liściaste zostało pocięte na praktyczne kawałki. Surowiec opałowy nadaje się zarówno do pieców wolnostojących, jak i kominków. Wszystkie drewienka zostały zapakowane w worek. Nie musisz już dodatkowo wykonywać żadnych prac związanych z przygotowaniem tego drewna do użycia. W naszym sklepie znajdziesz także inne gotowe zestawy opałowe.

   Cechy i zalety

    Nie chcesz tracić czasu na przygotowywanie opału i szukasz gotowych rozwiązań? Drewno kominkowe 12,5 dm3 w zupełności spełni Twoje oczekiwania. W worku znajdują się liściaste gatunki, które cechują się wysoką kalorycznością. Drewienka doskonale nadają się do kominków i pieców wolnostojących. Wszystkie zostały pocięte na dwudziestopięcio centymetrowe kawałki, dzięki czemu bez problemu zmieścisz je nawet w niewielkich paleniskach. Przechowywane w worku drewno kominkowe jest łatwe w magazynowaniu i transporcie. Przygotowany opał przyda Ci się również do zrobienia ogniska. W naszym sklepie znajdziesz także inne drewno opałowe, które dostosujesz do rodzaju urządzeń grzewczych. Możesz także zdecydować się na większą ilość, jeśli chcesz jednorazowo zrobić zapas drzewa.

    • Drewno w workach, cięte na 25 cm

    Specyfikacja techniczna

    Długość (cm)50cm
    Wysokość (cm)35cm
    Szerokość (cm)18cm
    Rodzaj drewnaDrewno twarde
    Minimalna wilgotność (drewno)20%
    Moc grzewcza na kilogram9.17MJ/kg
    Waga produktu10.5kg
    MateriałDrewno
    Kod produktu5904730677004