Zobacz więcej Drewno do kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Drewno do kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drewno kominkowe paleta 0,864 metra przestrzennego

Drewno kominkowe paleta 0,864 metra przestrzennego

698
/ paleta
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drewno kominkowe przeznaczone jest zarówno do palenia w kominkach, jak i piecach. Można więc za jego pomocą ogrzać pojedyncze pomieszczenie bądź całe mieszkanie, a wysoka kaloryczność zapewnia długi czas eksploatacji. Drewno jest pocięte i ułożone na palecie w kształcie bryły, dzięki czemu jego użytkowanie jest wygodne, zaś wygląd - estetyczny. Idealne dla osób, które cenią sobie wyjątkową atmosferę, jaką zapewniają płonące bierwiona oraz ich przyjemny zapach.

   Cechy i zalety

    Drewno kominkowe przeznaczone jest dla osób posiadających w domach kominki lub piece. Pochodzi z twardych, liściastych drzew, co zapewnia drewnu wysoką kaloryczność, która pozwala cieszyć się ciepłem przez długi czas. Produkt jest pocięty, dzięki czemu można użyć go natychmiast. Drewno jest ułożone na palecie w kształt bryły, co umożliwia wygodny transport oraz pozwala utrzymać je w porządku, więc nawet przechowywane blisko paleniska będzie wyglądać schludnie. Palące się w kominku drewno sprawia, że pomieszczenie staje się przytulne, a spędzanie w nim czasu jest przyjemnością. Idealne do tworzenia odpowiedniej, relaksującej atmosfery na długie, zimowe wieczory. Dzięki właściwościom kalorycznym drewna można nim ogrzewać także całe mieszkania, korzystając z pieca.

    • Ekologiczny
    • Brak substancji chemicznych
    • Naturalny płomień

    Specyfikacja techniczna

    Długość (cm)120cm
    Wysokość (cm)80cm
    Szerokość (cm)10cm
    Informacja dla użytkownikaDrewno do sezonowania; paleta, ciężar drewna może się różnić w zależności od stopnia wilgotności
    Maksymalna wilgotność (drewno)35%
    Minimalna wilgotność (drewno)30%
    Moc grzewcza na kilogram13.6MJ/kg
    Skład100% liściaste (brzoza, olcha, dąb okazjonalnie)
    Waga produktu400kg
    Kod produktu5902683711028