Zobacz więcej Drewno do kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Drewno do kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drewno kominkowe paleta 1 metr przestrzenny 600 kg

Drewno kominkowe paleta 1 metr przestrzenny 600 kg

578
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drewno kominkowe znajdzie zastosowanie podczas ogrzewania Twojego mieszkania. Sprawdzi się przede wszystkim w kominkach oraz piecach typu koza, dając otoczeniu przyjemne ciepło. Szczapy umieszczone są na palecie, dzięki czemu z łatwością przetransportujesz je do swojego pomieszczenia z kominkiem. W ofercie znajdziesz także inne paliwa opałowe.

   Cechy i zalety

    Praktyczne drewno możesz użyć jako paliwo opałowe do Twojego pieca czy kominka. Drewno liściaste cechuje się wysoką kalorycznością, dzięki czemu jest wydajne i z pewnością wystarczy Ci przez długi czas. Produkt został porąbany na niewielkie kawałki, które są łatwe w użytkowaniu i bez trudu zmieszczą się w każdym kominku. Sprawia to, że nie musisz samodzielnie rozłupywać go na mniejsze części i zaoszczędzisz sporo czasu. Spalanie elementu jest efektywne i wytwarza dość ciepła, by ogrzać dom o sporej powierzchni. Podczas palenia drewna powstaje przyjemny zapach, który tworzy w pomieszczeniu przytulny, domowy klimat. Produkt umieszczono na palecie, która ułatwia jego przechowywanie. Proponujemy Ci także większe lub mniejsze palety drewna kominkowego.

    • Ekologiczny, brak substancji chemicznych, naturalny płomień

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuDrewno kominkowe i brykiet
    Długość (cm)112cm
    Wysokość (cm)120cm
    Szerokość (cm)80cm
    Maksymalna wilgotność (drewno)0.7%
    Minimalna wilgotność (drewno)0.4%
    Skład100% leafy
    Waga produktu600kg
    MateriałDrewno
    Instrukcje dotyczące przechowywaniadrewno do sezonowania, paleta, ciężar drewna może się różnić w zależności od stopnia wilgotności
    Kod produktu5908305605515