Zobacz więcej Drewno do kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Drewno do kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drewno kominkowe suche paleta 1 metr przestrzenny

Drewno kominkowe suche paleta 1 metr przestrzenny

648
/ paleta
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drewno liściaste paletowane jest suche. Bezpośrednio po zakupie możesz wykorzystać je jako materiał opałowy. Dogodnie umieszczone na palecie elementy sprawiają, że transport produktu jest bardzo prosty. Drewno jest ekologiczne i wolne od substancji chemicznych. Sprawdź również inne materiały opałowe dostępne w sklepie Castorama!

   Cechy i zalety

    Drewno kominkowe paleta 1 metr przestrzenny jest niezwykle proste w transporcie. Drewno jest świetną alternatywą dla sztucznego opału. Na jednej palecie znajduje się jeden metr przestrzenny drewna. Materiał jest ekologiczny. Doskonale nadaje się do pieców wolnostojących i kominków. Z jego pomocą rozpalisz także wspaniałe ognisko. W drewnie brak jest szkodliwych substancji chemicznych. To czyni z niego bezpieczny dla zdrowia opał. Dodatkowo podczas procesu spalania wytwarza się naturalny płomień. Drewno kominkowe jest suche i z powodzeniem możesz je wykorzystać od razu po wypakowaniu z palety. Sprawdź również inne materiały opałowe dostępne w sklepach Castorama. Każdy z nich pozwoli Ci na ogrzanie pomieszczeń w Twoim domu.

    • Ekologiczny, brak substancji chemicznych, naturalny płomień

    Specyfikacja techniczna

    Długość (cm)120cm
    Wysokość (cm)80cm
    Szerokość (cm)117cm
    Maksymalna wilgotność (drewno)0.2%
    Minimalna wilgotność (drewno)0.18%
    Skład100% leafy
    Waga produktu520kg
    Instrukcje dotyczące przechowywaniadrewno suche, paleta, ciężar drewna może się różnić w zależności od stopnia wilgotności
    Kod produktu5903111145125