Zobacz więcej Drewno do kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Drewno do kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drewno kominkowe suche paleta 480 kg

Drewno kominkowe suche paleta 480 kg

748
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drewno kominkowe suche paleta zapewnia miękki płomień, który rozpali się już w ciągu kilku sekund. Ekologiczny materiał, jakim jest drewno, tli się przez wiele godzin i utrzymuje ciepło w pomieszczeniach. Drewno nie było konserwowane przy użyciu żadnych środków chemicznych. Zobacz inne rodzaje opałów dostępne w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Drewno kominkowe suche paleta to materiał opałowy, który przetransportujesz w prosty sposób. Wyselekcjonowane drewno zostało ułożone na palecie, dzięki czemu nie będzie przemieszczało się podczas przewożenia. Opał z powodzeniem przeznaczysz także pod rozpalenie ogniska. Drewno jest dokładnie suszone i przechowywane w odpowiednich warunkach w naszych magazynach. Pali się zaledwie po upływie kilku minut. Optymalna temperatura jest w stanie utrzymać się w pomieszczeniach nawet do kilku godzin. Drewno kominkowe suche jest materiałem w pełni naturalnym. Jest bezpieczne dla Twojego zdrowia. Do jego obróbki nie użyto żadnych substancji chemicznych. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz też inne materiały opałowe. Szeroki asortyment z pewnością pomoże Ci dokonać satysfakcjonującego wyboru opału do Twojego domu.

    • Ekologiczny, brak substancji chemicznych, naturalny płomień

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuDrewno kominkowe i brykiet
    Długość (cm)105cm
    Wysokość (cm)120cm
    Szerokość (cm)80cm
    Maksymalna wilgotność (drewno)0.2%
    Skład100% (oak, hornbeam, ash)
    Waga produktu480kg
    MateriałDrewno
    Instrukcje dotyczące przechowywaniadrewno suche, paleta, ciężar drewna może się różnić w zależności od stopnia wilgotności
    Kod produktu5908283372041