Zobacz więcej Drewno do kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Drewno do kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drewno kominkowe z drzewa liściastego 40 l

Drewno kominkowe z drzewa liściastego 40 l

32,98
/ szt.
0,82
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drewno kominkowe z drzew liściastych takich jak brzoza, jesion, ochla czy dąb przeznaczone jest głównie do kominków, jednak doskonale sprawdzi się również jako surowiec opałowy do pieca. Produkt jest łatwy w użytkowaniu dzięki podzielonym na niewielkie elementy szczapkom. Wygodne przechowywanie natomiast zapewnia raszlowy worek, w którym umieszczone są bierwiona.

   Cechy i zalety

    Drewno kominkowe z drzew liściastych najczęściej pochodzi od brzozy, olchy, jesionu bądź dębu. Produkt gwarantuje długi czas palenia i podzielony jest na drobne szczapki, ułatwiające użytkowanie i porcjowanie. Drewno spakowano w duże i wytrzymałe raszlowe worki, umożliwiające wygodne przechowywanie oraz dobrą wentylację. Kolejnym atutem jest możliwość używania produktu jako surowca opałowego, nadaje się on bowiem równie dobrze do palenia w piecach. Przyjemność korzystania z naszego drewna wynika nie tylko z łatwości, z jaką rozpala się ogień, ale również z niezwykłych wrażeń aromatycznych pozwalających poczuć bliskość natury i sprawić, by wnętrze stało się przytulniejsze. Użytkowanie produktu w chłodne wieczory pomaga się nie tylko ogrzać, ale również zrelaksować przy odgłosie trzaskających w ogniu bierwion.

    • Ekologiczny, brak substancji chemicznych, naturalny płomień

    Specyfikacja techniczna

    Długość (cm)50cm
    Wysokość (cm)25cm
    Szerokość (cm)27cm
    Maksymalna wilgotność (drewno)0.3%
    Minimalna wilgotność (drewno)0.25%
    Skład100% Hardwood (birch, alder, oak Occasionally)
    Waga produktu12kg
    Instrukcje dotyczące przechowywaniadrewno do sezonowania, siatka, ciężar drewna może się różnić w zależności od stopnia wilgotności
    Kod produktu5902683711066