Zobacz więcej Drzwi z zawiasami Atomia
Drzwi do korpusu 50 x 187,5 cm GoodHome Atomia dąb szary/szkło transparentne
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Sprawdź wysokość rat w systemie
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Drzwi do korpusu GoodHome Atomia dąb szary/szkło transparentne to sposób na wyeksponowanie zawartości Twoich szafek, a jednocześnie zabezpieczenie jej przed kurzem. Z tym skrzydłem elegancko wykończysz systemowe meble z serii Atomia. Przygotowaliśmy różne rozmiary, kolory, wykończenia i rodzaje drzwi. Dzięki temu wybierzesz odpowiedni model i stworzysz nieszablonowe rozwiązanie systemowe. Produkt ma piętnaście lat gwarancji.
Cechy i zalety
Drzwi GoodHome Atomia dąb szary/szkło transparentne to doskonały sposób na jednoczesną ochronę zawartości Twoich szafek przed kurzem i jej wyeksponowanie. Skrzydło świetnie się też sprawdzi, jeśli postanowisz odświeżyć wygląd swoich mebli. Produkt pasuje do rozwiązań systemowych Atomia. Oferujemy różne rodzaje, kolory, wykończenia i wymiary drzwi, toteż bez trudu dopasujesz je do swojej aranżacji i rozmiarów szafek. Z tym produktem bez trudu stworzysz więc niepowtarzalne rozwiązanie modułowe. Drzwi do korpusu 50 x 187,5 cm GoodHome Atomia dąb szary/szkło transparentne z dwiema kwaterami zostały wykonane z przezroczystego szkła i płyty MDF. Okres ich gwarancji to piętnaście lat. Produkt wyczyścisz miękką, wilgotną ściereczką. Wytrzyj powierzchnię do sucha, a unikniesz powstania smug.
- Dostępne różne rodzaje, wykończenia i rozmiary
- 15 lat gwarancji
- Kompatybilne z systemem Atomia
- Stwórz własne rozwiązanie modułowe
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Drzwi do mebli modułowych |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Gwarancja producenta | 15 lat |
Marka | GoodHome |
Grubość produktu | 19mm |
Szerokość produktu | 497mm |
Wysokość produktu | 1872mm |
Seria | Atomia |
Ciche domykanie | Drzwi z cichym domykaniem |
Drzwi lustrzane | Bez lustra |
Waga (kg) | 12kg |
Zawiasy w zestawie | Tak |
Efekt | Efekt dębu szarego |
Grupa kolorystyczna | Neutralny |
Kolor | dąb szary/szkło transparentne |
Materiał | Szkło i płyta MDF |
Styl | Shaker |
Wykończenie szkła | Transparentne |
Wymagany montaż | Wymagany montaż |
Kod EAN | 5036581054144 |