icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Drzwiczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Budowa kominka

Strzałka w prawo

Drzwiczki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzwi rewizyjne NORDflam 140 x 140 mm białe

Drzwi rewizyjne NORDflam 140 x 140 mm białe

45,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Drzwi są przeznaczone do maskowania otworów rewizyjnych w przewodach kominowych. Montując drzwiczki w miejscu opróżnienia wyczystki z sadzy, zapewnisz prawidłową pracę swojego kominka. Dzięki zastosowaniu epoksydowej powłoki odpornej na wysokie temperatury, produkt jest trwały i nie traci barwy. Optymalne wymiary drzwiczek pozwolą Ci na wygodny dostęp do otworu w celu bieżącej konserwacji kominka.

  Cechy i zalety

  Drzwiczki wykorzystuje się do przesłaniania otworów rewizyjnych komina, co ułatwia utrzymanie go w odpowiednim stanie technicznym. Produkt jest montowany w miejscu usuwania sadzy z wyczystki. Dzięki ramie wokół drzwiczek, łatwo poradzisz sobie z instalacją produktu. Produkt wykonano ze stali, która zapewnia odporność na działanie wysokich temperatur i dobrze znosi kontakt z sadzą. Epoksydowa powłoka w kolorze białym jest łatwa do zachowania w czystości. Drzwiczki posiadają mocne zawiasy, co uchroni Cię przed ich uszkodzeniem podczas eksploatacji. Wymiary produktu ułatwiają dostęp do wyczystki w celu niezbędnej konserwacji kominka, za sprawą czego możesz zapewnić jego odpowiednie funkcjonowanie. Dzięki szczelnemu zamknięciu drzwiczek, sadza nie przedostanie się do pomieszczenia.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorBiały
   MateriałStal
   Kod produktu5904341515689