icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Drzwiczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Budowa kominka

Strzałka w prawo

Drzwiczki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzwi rewizyjne NORDflam 140 x 140 mm brązowe

Drzwi rewizyjne NORDflam 140 x 140 mm brązowe

45,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zadaniem drzwi rewizyjnych jest maskowanie otworów rewizyjnych w przewodach kominowych, jednocześnie zapewniając wygodny dostęp do kanału kominowego. Produkt ułatwia bieżącą konserwację komina oraz zapewnia odpowiednią szczelność. Drzwi pokryte zostały epoksydową powłoką, dzięki czemu są trwałe i odporne na działanie wysokich temperatur.

  Cechy i zalety

  Drzwiczki rewizyjne ułatwiają dostęp do przewodu kominowego, jednocześnie zapewniając jego szczelne zamknięcie. Dzięki zastosowaniu produktu bez problemów dostaniesz się do wyczystki w celu usunięcia sadzy – co jest niezbędne w celu konserwacji kominka. Produkt wykonano ze stali, która cechuje się wysoką odpornością na działanie wysokich temperatur. Drzwiczki są szczelne, co zapewni zabezpieczenie przed przedostawaniem się sadzy do wnętrza pomieszczenia. Dzięki wyposażeniu we wzmocnione zawiasy, produkt jest chroniony przed uszkodzeniami podczas eksploatacji. Produkt posiada epoksydową powłokę, która zdecydowanie ułatwia utrzymanie elementu w czystości. Drzwiczki są dostępne w kolorze brązowym, co sprawi, że produkt będzie dobrze komponował się z przytulnymi instalacjami kominowymi.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorBrązowy
   MateriałStal
   Kod produktu5904341515696