Zobacz więcej Drzwiczki kominowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominy

Strzałka w prawo

Drzwiczki kominowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzwi rewizyjne NORDflam 140 x 290 mm białe

Drzwi rewizyjne NORDflam 140 x 290 mm białe

45,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Instalacja drzwi rewizyjnych sprawi, że konserwacja kominka będzie łatwiejsza niż wcześniej. Dzięki optymalnym rozmiarom, bez problemu usuniesz sadzę z wyczystki. Epoksydowa powłoka na drzwiczkach jest odporna na działanie wysokich temperatur oraz łatwa w czyszczeniu. Produkt cechuje się szczelnością i chroni przed przedostawaniem się sadzy do pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Drzwiczki rewizyjne to niezbędny element instalacji kominowej. Duże wymiary produktu ułatwiają dostęp do wyczystki w celu usunięcia sadzy, dzięki czemu łatwo zadbasz o prawidłową konserwację kominka. Drzwiczki zostały wykonane ze stali, która jest odporna na działanie wysokich temperatur. Biała, epoksydowa powłoka produktu jest łatwa do zachowania w czystości, a przy tym nie odbarwia się, ani nie wybrzusza pod wpływem ciepła. Podwójne zawiasy sprawiają, że drzwiczki są wytrzymałe i odporne nawet na intensywną eksploatację. Rama drzwi została przystosowana do prostego montażu, dlatego też ich montaż nie przysporzy Ci problemów. Instalacja tego produktu ochroni Cię przed przenikaniem sadzy do wnętrza pomieszczenia.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     MateriałStal
     Kod produktu5904341515702