icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Drzwiczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Budowa kominka

Strzałka w prawo

Drzwiczki

Strzałka w prawo

Drzwi rewizyjne NORDflam 140 x 290 mm brązowe

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzwi rewizyjne NORDflam 140 x 290 mm brązowe
45,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Montaż drzwi rewizyjnych pozwala na łatwą konserwację przewodu kominowego. Optymalne wymiary produktu umożliwiają wygodne usuwanie sadzy z wyczystki. Produkt pokryty został epoksydową powłoką, co zapewnia wytrzymałość drzwiczek na działanie wysokich temperatur. Drzwi charakteryzują się wysoką szczelnością, co uchroni Cię przed przenikaniem sadzy do wnętrza pomieszczenia.

  Cechy i zalety

  Rolą drzwi rewizyjnych jest odgrodzenie przewodu kominowego od reszty pomieszczenia oraz zapewnienie wygodnego dostępu do wyczystki w celu usunięcia sadzy – co pozwala na wykonanie niezbędnej konserwacji kominka. Drzwiczki wykonano ze stali pokrytej powłoką epoksydową – takie połączenie sprawia, że produkt charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz odpornością nawet na bardzo wysokie temperatury. Brązowa kolorystyka drzwiczek pozwala na ich wkomponowanie do przytulnych kominkowych aranżacji, a jednocześnie zdecydowanie ułatwia utrzymanie produktu w czystości. Podwójne zawiasy są odporne nawet na intensywną eksploatację. Produkt jest łatwy w montażu, dzięki czemu nie będziesz mieć problemów z jego samodzielnym zainstalowaniem.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorBrązowy
   MateriałStal
   Kod produktu5904341515719