Zobacz więcej Kształtki kanalizacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kształtki kanalizacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dwukielich reperacyjny PCV Pipelife 160 mm

Dwukielich reperacyjny PCV Pipelife 160 mm

45,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dwukielich reperacyjny doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ umożliwia samodzielne budowanie systemu kanalizacji zewnętrznej. W związku z tym wykonany został z materiału PCV, który doskonale sprawuje się w trudnych warunkach – jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz na szkodliwe działanie wody i wilgoci.

   Cechy i zalety

    Dwukielich reperacyjny to element systemu kanalizacji zewnętrznej, który doskonale sprawdzi się podczas tworzenia instalacji ściekowej. Za jego pomocą połączysz ze sobą 2 rury o tej samej średnicy, więc będziesz mógł wydłużyć wybrany odpływ lub wykonać naprawę pękniętego przewodu. Produkt powstał z polichlorku winylu, więc posiada znakomite właściwości wytrzymałościowe – jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wody, co zapewnia mu doskonałe działanie przez cały okres jego użytkowania. W naszych sklepach dostępne są także inne elementy do tworzenia kanalizacji – rozmaite złączki, kolana oraz rury, w różnych rozmiarach oraz wykonane z rozmaitych materiałów. Z łatwością wybierzesz więc wszystko, czego potrzebujesz.

    • Wysoka odporność na korozję i oddziaływanie chemiczne, biologiczne
    • Wysoka wytrzymałość
    • Niski ciężar
    • Gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się tłustych substancji
    • Wysoka trwałość

    Specyfikacja techniczna

    Wymiar B160mm
    KolorPomarańczowy
    MateriałPVC
    Kod produktu5905485421508