Zobacz więcej Systemy instalacyjne stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dwuzłączka stalowa ErE 3/4" czarna

Dwuzłączka stalowa ErE 3/4" czarna

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tutaj element to dwuzłączka stalowa. Produkt znajduje zastosowanie w łączeniu przewodów oraz redukcji ich średnicy. Dwuzłączka jest przystosowana do wykorzystania w instalacji przewodzącej gaz pod wysokim ciśnieniem. Wyrób jest odporny na pękanie oraz nie zmienia objętości, co przekłada się na szczelność i bezpieczeństwo układu.

   Cechy i zalety

    Dwuzłączka wykonana ze stali to część przeznaczona do montażu instalacji gazowej wysokociśnieniowej. Element bardzo dobrze sprawdza się w rurociągach do transportu mediów, zapewnia odpowiedni przepływ substancji. Dwuzłączka służy do łączenia rur o takiej samej lub różnej średnicy. Stosując ten produkt można zabezpieczyć i uszczelnić połączenie dwóch elementów. Dwuzłączka może także zostać wykorzystana do wymiany zużytej części na nową. Wyrób wykonano ze stali, co przekłada się na jego trwałość oraz szczelność. Stal jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie pęknie pod wpływem uderzenia. Wykazuje także wytrzymałość na działanie niskich i wysokich temperatur, co zapobiega rozszczelnieniu się całej instalacji.

    • Wytrzymałość
    • Szczelność
    • Odporność na uszkodzenia

    Specyfikacja techniczna

    Wymiar A (jednostki imperialne)¾"
    KolorCzarny
    Kod produktu5903263723233