icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do klinkieru

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cegły, bloczki i pustaki

Strzałka w prawo

Akcesoria do klinkieru

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dystans do cegły klinkierowej Salag 50 szt.

Dystans do cegły klinkierowej Salag 50 szt.

11,96
/ opak.
0,24
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dystans do cegły klinkierowej ułatwia i przyśpiesza pracę. Oddzielając cegły dystansami, łatwo ułożyć poszczególne elementy w jedną całość, uzyskując identyczną szerokość spoiny. Nawet podczas pracy na dużej powierzchni pomagają unikać błędów i marnowania czasu na poprawki. Użycie dystansów ułatwia położenie cegły klinkierowej osobom, które chcą wykonać domowy remont samodzielnie, jak i profesjonalistom.

  Cechy i zalety

  Dystans do układania cegły klinkierowej Salag to produkt, który ułatwi Ci ułożenie cegieł w sposób symetryczny i równy względem siebie. Dystanse oddzielają cegły zawsze na taką samą odległość, dzięki czemu można uzyskać identyczną szerokość spoiny nawet na dużych powierzchniach. Sprawia to, że praca posuwa się szybko i sprawnie, bez ręcznego wymierzania odległości między cegłami. Równo położone cegły, z zawsze taką samą szerokością spoiny, będą prezentować się estetycznie i spójnie. Dobór odpowiedniej wielkości dystansów zależy od rodzaju wybranej cegły klinkierowej oraz końcowego efektu, jaki chcesz osiągnąć. Użycie dystansów ułatwia położenie cegły w odpowiedni sposób osobom, które chcą wykonać domowy remont samodzielnie, jak i profesjonalistom, którym zależy na skróceniu czasu pracy.

  • Szybkie układanie cegieł
  • Taka sama szerokość spoiny
  • Trwałość konstrukcji

  Specyfikacja techniczna

  Liczba sztuk w opakowaniu50
  Typ opakowaniaopak.
  MateriałTworzywo sztuczne
  Kod produktu5907467527666