Zobacz więcej Dywany

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Dywany

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dywan Sintelon Pastelkids 120 x 170 cm tęcza
Strzałka w prawo

Dywan Sintelon Pastelkids 120 x 170 cm tęcza

288
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dywan Sintelon Pastelkids tęcza został wykonany z polipropylenu. Tkany maszynowo model wyróżnia się trwałością. Bez trudu wyczyścisz jego powierzchnię. Dywan wykorzystasz w aranżacji pokoju dziecka. Produkt zastąpi matę do zabaw. Zapewni miękką powierzchnię do siedzenia i odizoluje od chłodnej podłogi. Produkt z kolorowym wzorem urozmaici wystrój pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Dywan Sintelon Pastelkids 120 x 170 cm tęcza jest przeznaczony do pokoju dziecka. Produkt charakteryzuje się wysokim runem i miękką powierzchnią. Dzięki temu dywan jest przyjemny w dotyku. Produkt zastąpi matę do zabawy. Stworzy komfortowe warunki do zabawy na podłodze. Model dobrze izoluje od chłodnej okładziny. Dywan Sintelon Pastelkids tęcza został wykonany z polipropylenu. Dzięki temu model charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jego utrzymanie w czystości jest też bardzo łatwe. Tkanie maszynowe Wilton gwarantuje długą żywotność produktu. Prostokątny model wyróżnia się stonowaną kolorystyką. Wzór tęczy urozmaici wystrój pokoju dziecięcego. W naszej ofercie znajdziesz więcej wariantów dywanów marki Sintelon.

    • Rzeźba ręczna
    • Wysokie runo
    • Miękki w dotyku
    • Ręcznie rzeźbione - struktura

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu8605044847530