Zobacz więcej Dywany

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Dywany

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dywan Sintelon Pastelkids 120 x 170 cm żyrafa

Dywan Sintelon Pastelkids 120 x 170 cm żyrafa

288
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dywan Sintelon Pastelkids żyrafa został wykonany z polipropylenu z wykorzystaniem maszynowej technologii Wilton. Dzięki temu masz pewność, że produkt na długo zachowa estetyczny wygląd. Wysokie runo jest przyjemne w dotyku i dobrze izoluje od chłodnej podłogi. Model wyróżnia się ciekawym wzorem – łączy motyw kosmosu z podobizną zwierzęcia.

   Cechy i zalety

    Dywan Sintelon Pastelkids 120 x 170 cm żyrafa sprawdzi się jako dekoracja pokoju dziecięcego. Produkt odznacza się wysokim runem. Miękkość materiału sprawia, że produkt jest przyjemny w dotyku. Dywan posłuży zamiast maty jako miejsce do zabaw. Dzieci uwielbiają spędzać czas na podłodze. Dywan będzie izolował od nieprzyjemnie chłodnej okładziny, dzięki czemu stworzy komfortowe warunki do zabawy. Model z motywem zwierzęcia został wykonany z polipropylenu. Dzięki temu dywan Sintelon Pastelkids żyrafa charakteryzuje się odpornością na przetarcia. Maszynowa technologia Wilton zapewnia długą żywotność produktu. Z łatwością utrzymasz dywan w czystości. Produkt łączy w sobie motyw zwierząt i kosmosu. W naszym asortymencie znajdziesz też inne warianty dywanów marki Sintelon.

    • Miękki w dotyku
    • Wysokie runo
    • Rzeźba ręczna
    • Ręcznie rzeźbione - struktura

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu8605044847547