Zobacz więcej Dywaniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Dywaniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dywanik Colours Kaiser 60 x 100 cm zielony
Strzałka w prawo

Dywanik Colours Kaiser 60 x 100 cm zielony

31,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą dywanika Kaiser w kolorze zielonym ozdobisz klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza domowe. Produkt wpłynie na wygląd podłogi, maskując w estetyczny sposób wszelkie zarysowania czy zniszczone panele. Dodatek jest łatwy w czyszczeniu. Zanieczyszczenia oraz zabrudzenia usuniesz, korzystając z odkurzacza czy szczotki.

   Cechy i zalety

    Za pomocą dywanika w kolorze zielonym elegancko ozdobisz salon, jadalnię czy sypialnię. Produkt wpłynie na przytulność wystroju, ale także uatrakcyjni jednostajny wygląd podłogi. Element warto połączyć kolorystycznie z kompletem wypoczynkowym, dekoracjami lub zasłonami, tak by stworzył kolorystyczna całość. Za pomocą dekoracji ożywisz jednostajny wygląd. Dzięki zastosowaniu mocnych włókien syntetycznych runo jest miękkie, jak i wytrzymałe, dlatego element zachowa atrakcyjny wygląd przez długi czas. Produkt jest wygodny w czyszczeniu – ładny wygląd zapewni mu regularne odkurzanie lub czyszczenie za pomocą szczotki. Element jest częścią Kaiser, w której znajdziesz także wyroby w kolorze turkusowym, beżowym oraz malinowym.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)60cm
     Długość (cm)100cm
     Wysokość runa25mm
     SeriaKaiser
     KolorZielony
     MateriałPoliester
     Instrukcje dotyczące pielęgnacjiDywanik należy regularnie odkurzać lub przecierać szczotką; należy używać wyłącznie ssawkoszczotek; plamy należy usuwać natychmiast
     Kod produktu5052931595082